Wybierz język: de gb ru
Zadzwoń do nas
+48 62 737 27 60 / +48 62 735 00 55 / fax: +48 62 737 27 61
/
Przyjedź do nas
Info-GLOBAL Fastening, ul. Długa 67, Ostrów Wielkopolski


RegulaminWarunki i zastrzeżenia wymienione poniżej dotyczą wszystkich użytkowników strony internetowej www.info-global.pl. Dostęp do strony i korzystanie z niej jest jednoznaczne z akceptacją poniższych punktów.

1. Właścicielem niniejszej witryny jest Info-GLOBAL sp.j. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400), ul. Długa 67, NIP 6220014881.

2. Info-GLOBAL sp.j. dokłada wszelkich starań aby materiały zawarte na niniejszej stronie były aktualne, kompletne i prawdziwe. Info-GLOBAL sp.j. nie daje gwarancji co do treści, którą wprowadzono na stronę w stanie niezmienionym i nie ponosi odpowiedzialności za błędy w zamieszczonych informacjach i materiałach.

3. Informacje mogą zawierać błędy typograficzne i błędy techniczne, dlatego Info-GLOBAL sp.j. zastrzega sobie prawo do zmian, poprawek i udoskonaleń zawartości witryny, bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.

4. Info-GLOBAL sp.j. nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania z tej witryny i jej zawartości.

5. Wszystkie informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec firmy Info-GLOBAL sp.j.

6. Informacje zamieszczone na stronie można pobierać, drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych.

7. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, powielanie zamieszczonych na stronie informacji (w tym również obrazów, nagrań, filmów video) w całości lub w części, bez pisemnej zgody Info-GLOBAL sp.j.  oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej (Dz. U. z 1994 Nr 24 poz. 83, Dz.U. z 2007, Nr 99 poz 662; Dyrektywa 2004/48/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29.04.2004).

8.Witryna może zawierać lub odwoływać się do informacji własnych, znaków handlowych, patentów, technologii, produktów oraz innych praw własności należących do Info-GLOBAL sp.j. lub innych podmiotów.

9. Info-GLOBAL sp.j nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej.

10. Info-GLOBAL sp.j. nie ponosi odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantuje ich aktualności.

11. Info-GLOBAL sp.j. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub inne wyrządzone szkody lub zainfekowanie wirusem sprzętu komputerowego lub innych urządzeń w wyniku przeglądania, korzystania lub pobierania materiałów z witryny.

12. Info-GLOBAL sp.j. zastrzega sobie prawo do przerw w działaniu witryny i nie bierze odpowiedzialności za przerwanie lub nieprzedłużenie funkcjonowania części lub całości witryny oraz za niezależne od niej nieprawidłowe działanie pod względem technicznym.

13. Info-GLOBAL sp.j. przysługuje prawo do korygowania i zmian powyższych zapisów, bez wcześniejszego informowania użytkowników witryny.


Od blisko 30 lat info-Global Fastening® jest producentem najwyższej jakości akcesoriów do montażu dachów i elewacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma uznawana jest za specjalistę w tej dziedzinie.