https://www.traditionrolex.com/24
https://www.traditionrolex.com/24
Producent najwyższej jakości akcesoriów do montażu dachów i elewacji - Info-GLOBAL Fastening®
Wybierz język: de gb ru
Zadzwoń do nas
+48 62 737 27 60 / +48 62 735 00 55 / fax: +48 62 737 27 61
/
Przyjedź do nas
Info-GLOBAL Fastening, ul. Długa 67, Ostrów Wielkopolski
Od ponad 25 lat Info-GLOBAL Fastening® jest producentem najwyższej jakości akcesoriów do montażu dachów i elewacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma uznawana jest za specjalistę w tej dziedzinie. Ugruntowana pozycja czołowego producenta akcesoriów do dachów w Polsce, pozwoliła na ekspansję na rynki światowe.

Od początku działalności Info-GLOBAL Fastening® systematycznie poszerza rynki sprzedaży, dostarczając obecnie swoje produkty do ponad 30 krajów. Dynamiczny rozwój na przestrzeni ostatnich lat pozwala na rozbudowę, wdrażanie nowych technologii, a przede wszystkim na wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy.

Najważniejszym kryterium działalności Info-GLOBAL Fastening® jest zapewnianie wysokiej jakości oferowanych produktów. Proces produkcji wszystkich wyrobów podlega ścisłej kontroli jakości na każdym jego etapie, począwszy od niezależnych międzynarodowych laboratoriów specjalizujących się w kontroli wkrętów, skończywszy na laboratorium zakładowym. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami surowca, a także dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszyn, moce produkcyjne oraz oferowana jakość spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów.


Od blisko 30 lat info-Global Fastening® jest producentem najwyższej jakości akcesoriów do montażu dachów i elewacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma uznawana jest za specjalistę w tej dziedzinie.